Понеділок, 17.12.2018, 03:17
Вітаю Вас, Гость

КЗ "НВК "Гарант" - навчальний комплекс, що має три рівні освіти: 

І-ІІ рівень - 1-9 класи

Мова навчання: російська, українська

                                                                                                                   

ІІІ рівень - ліцейські класи 

10-11 класи

Мова навчання:  українська

Профілі навчання: 

- філологічний (10 клас)

- інформаційно-технологічний (11 клас)

                                                                                                         

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО КЗ «НВК «Гарант»

(Відповідно до ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти)

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого- медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали 3 мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

5. Діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів згідно з цим Порядком.

Діти, які не мають одного (чи обох) документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, та довідки, передбаченої додатком 2 до цього Порядку, зараховуються до закладу освіти згідно з цим Порядком. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини та з метою сприяння в його оформленні керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходженням закладу освіти. У випадку відсутності документа про освіту та з метою визначення класу, до якого має бути зарахована дитина, результати попереднього навчання можуть бути встановлені (у разі необхідності) відповідно до пункту 5 Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року № 369, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України від 26 березня 2017 року № 416/30284.

6. Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування (крім закладів освіти ІІ, ІІ-ІІІ ступенів та ІІІ ступеня). Органам місцевого самоврядування та місцевим органом виконавчої влади рекомендовано щорічно не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначати дату початку приймання заяв про зарахування. Такий строк не може бути меншим одного місяця (у 2018 році – не менше трьох тижнів). Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації). 

                                                                                                                        

СТАТУТ

Титульна сторінка

Стор. 1

                                                                                                    

Територія обслуговування (мікрорайон)

комунального закладу «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів-ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області»

Вул. Круглова, Литовська, Грушева, Житомирська, Ломоносова, Б.Польового, К.Маркса (б.134-224 до кінця – парна ст., б.147-233 до кінця – непарна ст.), Первомайська (б.181 до кінця – непарна ст., б.98 до кінця – парна ст.), Ген. Потапенка (б.185-269 до кінця – непарна ст., б.200-236 до кінця – парна ст.), Шолохова, Балтійська, Тепла, Ласточкіна, Московська (б. 129-231 до кінця – непарна ст., б.156-282 до кінця – парна ст.), Ватутіна, Будівельників, Стулова, просп. Перемоги (140,142,143,144,145,146,147, 148,150,151,152, 153,154,155,156,157,158,159,160-175), ім. В. Сосюри (б.345-399, 401,403,405,407 - непарна ст., б. 418-458 – парна ст.), Садова, Кожедуба, Дж. Джабаєва, селище Геологів (б.1-25), В. Дубініна, Бахмутська, Харьківська, Кримська, П'ятигорська, Луганська, ім. Олеся Гончара, О.Шмідта, Білогорівська, Тираспольська, Джерельна, Суходольська, Єсеніна, Березівська, Безіменна, Чеснова, Коротка, Глинки (б.13-37 – непарна ст., 8-14 – парна ст.), ім. І. Сікорського (від б.15 – до кінця – непарна ст., від б.14 до кінця – парна ст.), Тимірязєва, М.Тореза, Карбишева (від б.126 – до кінця – парна ст., від б. 135 – до кінця – непарна ст.), Макаренка (б.197 до кінця – непарна ст., б. 208 – до кінця – парна ст.), пров. Челюскінців.