Неділя, 20.09.2020, 02:06
Вітаю Вас, Гость

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 № 664 «Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» інформуємо.

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

 математика — 25 червня;

 українська мова і література — 30 червня;

 фізика — 2 липня;  іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;

 англійська мова — 7 липня;

 історія України — 9 липня;

 біологія — 13 липня;

 географія — 15 липня;

 хімія - 17 липня.

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

 

                                                                                      

 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

Під час вступної кампанії дуже легко зробити помилку під час реєстрації електронного кабінету вступника.Для вас - ТОП-6 найпоширеніших помилок та підказками, як їх уникнути! 

1️ Перевірте, чи ваша пошта – існуюча та не заборонена в Україні. Такі ресурси, як mail.ru, yandex.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ua – заблоковані, скористатись ними не вийде. Перевірте правильне написання скриньки!
2️ Перевірте, чи співпадають дані в сертифікаті ЗНО та шкільному атестаті. Заздалегідь це перевірте та в разі неточностей зверніться до регіонального центру оцінювання якості освіти (якщо неточності у сертифікаті ЗНО) або у школу (якщо неточності в атестаті)
3️ Маєте пільги – звертайтесь особисто в приймальні комісії. Скористатись ними можна лише в разі подачі документів в приймальні комісії, НЕ створюйте особистий кабінет. 
4️ Завантажуйте файли коректних форматів. Перед завантаженням переконайтеся, що фото та сканкопії документів збережені в форматах JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір кожного файлу – до 1 Мб.
5️ Уточніть інформацію про «сільський коефіцієнт». Цього року він діє лише для вступників, які зареєстровані в селах не менше 2 років до подання заяв про вступ та які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту в школах на території сіл. Цей коефіцієнт не поширюється на селища міського типу. 
6️ Уважно обирайте конкурсні пропозиції та встановлюйте пріоритет заяв. Пам’ятайте, що на бюджет можливо подати не більше як 7 заяв на максимум 4 спеціальності. Кількість заяв, яку можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.

☑️Детальніші пояснення та більше інформації - на сайті міністерство освіти та науки за посиланням:

 

До уваги випускників! 

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє,

що з 01 січня 2018 року змінилася адреса

офіційної електронної пошти на

 info@dn.testportal.gov.ua.

 

      ТЕСТИ ЗНО ОНЛАЙН