Неділя, 19.08.2018, 14:22
Вітаю Вас, Гость

РЕЗУЛЬТАТИ

ДПА у форматі ЗНО-2018

 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

Під час вступної кампанії дуже легко зробити помилку під час реєстрації електронного кабінету вступника.Для вас - ТОП-6 найпоширеніших помилок та підказками, як їх уникнути! #інфографіка

Світлина від Освітній проект "Відкривай Україну".

1️ Перевірте, чи ваша пошта – існуюча та не заборонена в Україні. Такі ресурси, як mail.ru, yandex.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ua – заблоковані, скористатись ними не вийде. Перевірте правильне написання скриньки!
2️ Перевірте, чи співпадають дані в сертифікаті ЗНО та шкільному атестаті. Заздалегідь це перевірте та в разі неточностей зверніться до регіонального центру оцінювання якості освіти (якщо неточності у сертифікаті ЗНО) або у школу (якщо неточності в атестаті)
3️ Маєте пільги – звертайтесь особисто в приймальні комісії. Скористатись ними можна лише в разі подачі документів в приймальні комісії, НЕ створюйте особистий кабінет. 
4️ Завантажуйте файли коректних форматів. Перед завантаженням переконайтеся, що фото та сканкопії документів збережені в форматах JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір кожного файлу – до 1 Мб.
5️ Уточніть інформацію про «сільський коефіцієнт». Цього року він діє лише для вступників, які зареєстровані в селах не менше 2 років до подання заяв про вступ та які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту в школах на території сіл. Цей коефіцієнт не поширюється на селища міського типу. 
6️ Уважно обирайте конкурсні пропозиції та встановлюйте пріоритет заяв. Пам’ятайте, що на бюджет можливо подати не більше як 7 заяв на максимум 4 спеціальності. Кількість заяв, яку можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.

☑️Детальніші пояснення та більше інформації - на сайті міністерство освіти та науки за посиланням:

 

Картинки по запросу графік ЗНО 2018

До уваги випускників! 

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє,

що з 01 січня 2018 року змінюється адреса

офіційної електронної пошти на

 info@dn.testportal.gov.ua.

Картинки по запросу графік ЗНО 2018

                                                                                                                                              

«На замітку випускнику 2018 року!

В даний час Лисичанським відділом поліції проводиться робота з відбору кандидатів серед випускників 11 класів шкіл, училищ, технікумів, а також осіб, які мають середню освіту, віком до 25 років, для вступу до вузів МВС України на денну бюджетну (безкоштовну) форму навчання:

  1. Національна академія внутрішніх справ;
  2. Харківський національний університет внутрішніх справ;
  3. Дніпропетровській державний університет внутрішніх справ;
  4. Львівський державний університет внутрішніх справ;
  5. Одеський державний університет внутрішніх справ;
  6. Луганський університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка;
  7. Донецький юридичний інститут МВС України

Після закінчення вузу гарантовано працевлаштування за фахом.

Як і раніше, комплектування навчальних груп у вищих навчальних закладах проводиться тільки за направленням територіальних відділів поліції. Тобто бажаючи поступати на навчання до вищих навчальних закладів МВС у 2018 році, повинні звернутися до сектору кадрового забезпечення Лисичанського ВП ГУНП для оформлення особових справ.

Терміни підготовки особистих справ дуже стислі. Тому, якщо Ви вирішили в 2018 році вступати до вищих навчальних закладів МВС, ми чекаємо Вас за адресою: вул. Мендєлєєва, 71, сектор кадрового забезпечення. За довідками звертатися за телефонами: 7-04-63, 050-521-03-74, 050-964-99-46»

 

                                                                                                                                                                                           

 

 

ТЕСТИ ЗНО ОНЛАЙН