Понеділок, 17.02.2020, 13:19
Вітаю Вас, Гость

   Графік проведенняЗНО зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освітикалендарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

    У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня 2020 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Предмет Дата проведення
Математика 21 травня (четвер)
Українська мова та література 26 травня (вівторок)
Фізика 28 травня (четвер)
Іспанська мова 01 червня (понеділок)
Німецька мова 01 червня (понеділок)
Французька мова 01 червня (понеділок)
Англійська мова 02 червня (вівторок)
Історія України 04 червня (четвер)
Біологія 09 червня (вівторок)
Географія 11 червня (четвер)
Хімія 15 червня (понеділок)

Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.

Донецький центр оцінювання якості освіти

                                                                                      

РЕЗУЛЬТАТИ

ДПА у форматі ЗНО-2018

 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

Під час вступної кампанії дуже легко зробити помилку під час реєстрації електронного кабінету вступника.Для вас - ТОП-6 найпоширеніших помилок та підказками, як їх уникнути! 

1️ Перевірте, чи ваша пошта – існуюча та не заборонена в Україні. Такі ресурси, як mail.ru, yandex.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ua – заблоковані, скористатись ними не вийде. Перевірте правильне написання скриньки!
2️ Перевірте, чи співпадають дані в сертифікаті ЗНО та шкільному атестаті. Заздалегідь це перевірте та в разі неточностей зверніться до регіонального центру оцінювання якості освіти (якщо неточності у сертифікаті ЗНО) або у школу (якщо неточності в атестаті)
3️ Маєте пільги – звертайтесь особисто в приймальні комісії. Скористатись ними можна лише в разі подачі документів в приймальні комісії, НЕ створюйте особистий кабінет. 
4️ Завантажуйте файли коректних форматів. Перед завантаженням переконайтеся, що фото та сканкопії документів збережені в форматах JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір кожного файлу – до 1 Мб.
5️ Уточніть інформацію про «сільський коефіцієнт». Цього року він діє лише для вступників, які зареєстровані в селах не менше 2 років до подання заяв про вступ та які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту в школах на території сіл. Цей коефіцієнт не поширюється на селища міського типу. 
6️ Уважно обирайте конкурсні пропозиції та встановлюйте пріоритет заяв. Пам’ятайте, що на бюджет можливо подати не більше як 7 заяв на максимум 4 спеціальності. Кількість заяв, яку можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.

☑️Детальніші пояснення та більше інформації - на сайті міністерство освіти та науки за посиланням:

 

До уваги випускників! 

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє,

що з 01 січня 2018 року змінилася адреса

офіційної електронної пошти на

 info@dn.testportal.gov.ua.

 

      ТЕСТИ ЗНО ОНЛАЙН