Четвер, 26.04.2018, 10:13
Вітаю Вас, Гость

Вітаємо!

Переможців

XІІ регіонального турніру юних

математиків пам’яті Г. Г. Євграфова

Із зайнятим І місцем

ученицю 4-Б класу Бешенко Олесю і вчителя Іваненко Вікторію Валеріївну!

Із зайнятим ІІІ місцем

ученицю 5-А класу Царанову Софію і вчителя Сорокіну Наталію Сергіївну!

                                                                     

Результати Міжнародної гри  з зарубіжної літератури

"Санфлауер"

                                                                                                                                              

VII Всеукраїнський конкурс з французької мови "Галлус"

Результати 

                                                                                                                                              

Всеукраїнська олімпіада "Олімпус" 

Результати осінньої сесії

                                                                                                                                                    

Картинки по запросу вітаємо

Призерів ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів!

Учня 11 класу Величка Данила й вчителя Фастова Івана Володимировича із зайнятим ІІ місцем в олімпіаді з економіки! 

Ученицю 10 класу Духову Дар'ю і вчителя Чумак Л. С. із зайнятим ІІ місцем в міській олімпіаді з астрономії!

Ученицю 11 класу Зайкову Варвару і вчителя Чумак Л. С. із зайнятим ІІІ місцем в міській олімпіаді з астрономії!

Ученицю 9-А класу Філіпченко Ганну й вчителя Борисенко С. А. із зайнятим ІІІ місцем в міській олімпіаді з історії!

Учня 11 класу Величка Данила й вчителя Чумак Л. С. із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики!

З технічної праці: ІІ місце  - Саліхов Данило, учень 10 класу і вчитель Коломоєць О. В.!

Обслуговуюча праця: ІІ місце  - Рогожкіна Валерія, 7-А кл, вчитель Кузнєцова С. С.! 

Обслуговуюча праця: ІІ місце  - Фоменко Ірина, 9-Б клас, вчитель Кузнєцова С. С.!

Обслуговуюча праця: ІІІ місце - Корягіна Оксана, 11 клас, вчитель Кузнєцова С. С.!

                                                                                                                                                                                                      

Картинки по запросу вітаємо

Єрмачкову Олександру, ученицю 3-Б класу і її вчителя Свистун Н. В. з ІІІ місцем в ІІ турі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика!

Призерів ІІ туру  мовно-літературного конкурсу дитячої творчості імені Тараса Шевченка:

 ІІ місце - Нєгодову Таісію, ученицю 7-А класу і вчителя  Слободенюк О. М.!

 ІІ місце  - Філіпченко Ганну, ученицю 9-А класу і вчителя Уставицьку Ю. В.!

 ІІІ місце  - Черних Анастасію, ученицю 11 класу і вчителя Уставицьку Ю. В.!

                                                                                                                                                                                             

ПЕРЕМОЖЦІ І (ШКІЛЬНОГО)

ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ-2017

                                                                                                                                                          

РЕЗУЛЬТАТИ   ФІЗИЧНОГО   КОНКУРСУ

"ЛЕВЕНЯ"-2017

                                                                                         

РЕЗУЛЬТАТИ   МАТЕМАТИЧНОГО    КОНКУРСУ

"КЕНГУРУ"-2017

                                                                                                                                                            

Про наших обдарованих дітей та вчителів

читаємо на стор. 165-167

Обдаровані_діти_ч 1