Четвер, 17.08.2017, 10:54

Шановні відвідувачі нашого сайту: випускники, батьки, партнери!

Розвиток нашої школи значною мірою залежить від фінансової, та моральної підтримки з боку тих, хто не байдужий до успіхів дітей, хто з надією зазирає  у майбутнє рідної школи, хто  вірить, що сучасним учням потрібна  високоякісна освіта!

Завдяки Вашій підтримці, ми робимо все можливе і маємо певні результати! Ми розпочали у школі Медіа революцію,  відкрили свою телестудію «Галактика-28», маємо своє радіо! Ми не стоїмо на місці, а швидко рухаємось у майбутнє!

У Вас може бути кілька причин, щоб допомогти школі:

*Ви хочете, щоб Ваша дитина навчалась у найкращих умовах.

*Ви вдячні за те, що школа зробила для Вас і для ваших дітей.

*Ви хочете визнання для Вашої родини.

*Ви хочете надихнути інших на благодійність!

Дякуємо за Ваш інтерес до школи!

Надати фінансову допомогу Ви маєте можливість наступними шляхами:

Банківський переказ:

Отдел образования Лисичанского    городского совета,