Неділя, 16.06.2019, 11:55
Вітаю Вас, Гость

18 травня                            

                                                                    

ВПЕРШЕ ЗА ОСТАННІ 10 РОКІВ УЧИТЕЛЬ З ЛИСИЧАНСЬКА

СТАВ ФІНАЛІСТОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ"!

_____________________________________________________________________________

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!Світлина від КЗ "НВК школа І-ІІ ст-ліцей "Гарант" Лисичанськ.
 вчительку французької мови

КАБАНОВУ КРІСТІНУ

із зайним ІІ місцем

в Обласному конкурсі

"УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019"!!!

 

                                                                                                             

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!
 вчителя географії Фастова Івана

із ПЕРЕМОГОЮ

в Обласному конкурсі "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019"!!!

ПИШАЄМОСЬ, БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019"!

 

                                                             

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ
міського етапу гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»!

В номінації «Літературний твір-проза, поезія, п’єса»:
ученицю 7-А класу Крижну Еліну
із зайнятим І місцем!

В номінації "Твір журналістики – нарис, інтерв'ю, репортаж»: ученицю 6-А класу Уставицьку Аліну із зайнятим І місцем!
ученицю 11 класу Духову Дар'ю
із зайнятим ІІ місцем!

В номінації "Малюнок": ученицю 8-Б класу Храмову Сніжану із зайнятим ІІІ місцем!

В номінації «Поробки в різних техніках»: учня 6-Б класу Пруднікова Андрія із зайнятим ІІ місцем!

Журі конкурсу відмітило поробку учня 6-А класу Корчебного Данила, що відвідує гурток «ЛЕГО – конструювання" в ЛНЦТТУМ

                                                                                   

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ХХІV міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міських філій Луганської обласної малої академії наук України!

Ученицю 10 класу Товчигу Дар'ю із зайнятим ІІІ місцем в секції "Макроекономіка і мікроекономіка" !

Ученицю 10 класу Філіпченко Ганну із зайнятим ІІ місцем в секції "Українська мова"! 
Пишаємося та бажаємо успіхів в обласному етапі!

 

                                                                    

Вітаємо переможців міських предметних олімпіад!
Ученицю 11 класу Духову Дар'ю із зайнятим І місцем в олімпіаді з астрономії! 

Ученицю 10 класу Грицутенко Ганну із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з астрономії!

Учня 10 класу Коломійченка Олексія із зайнятим І місцем в олімпіаді з технологій!

Учня 10 класу Вайленка Дмитра із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з технологій!

Ученицю 11 класу Риженкову Єлизавету із зайнятим ІІ місцем в олімпіаді з обслуговуючої праці!

 

Вітаємо вчителів, що підготували переможців ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади!
Вчителя астрономії Чумак Людмилу Степанівну!

Вчителя обслуговуючої праці Кузнєцову Світлану Стефанівну!

Вчителя технологій Коломойця Олександра Вадимовича!

                                                          

                                                          

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД!
ВЧИТЕЛЯ ГЕОГРАФІЇ ФАСТОВА ІВАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА,

ученицю 8-Б класу ХРАМОВУ СНІЖАНУ

із зайнятим ІІ місцем

у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ!

                                                          

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД!
ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ КОЛОМОЙЦЯ ОЛЕКСАНДРА ВАДИМОВИЧА,

ученицю  10 класу ТОВЧИГУ ДАР'Ю

із зайнятим І місцем

УЧНЯ 9 КЛАСУ ЖДАНОВА ВІТАЛІЯ 

із зайнятим ІІІ місцем

у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

3 грудня                                                          

ВІТАЄМО!
Учня 7-Б класу ІСТОМІНА АНТОНА

і вчителя математики АНТІПІНУ ЛАРИСУ ВОЛОДИМИРІВНУ

із зайнятим ІІІ місцем

у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

                                                      

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади!

Ученицю 8-а КЛАСУ класу Коломоєць  Євгенію й

вчителя хімії  Кривоспицьку Валентину Олексіївну

із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з хімії!

Учня 7 КЛАСУ класу Гуськова Ярослава й

вчителя фізики Чумак Людмилу Степанівну

із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики!

                                                              

ВІТАЄМО!
Нашу  команду мовознавців й літературознавців  з ПЕРЕМОГАМИ!

У ІІ етапі (міському) XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

І місце - учень 5-А класу Сазоненко Станислав і вчитель Уставицька Юлія!

ІІ місце - учениця 2-А класу Клешнева Софія й вчитель Лук'яненко Ольга!

ІІІ місце - учениця 4-Б класу Єрмачкова Олександра і вчитель Свистун Наталя!

ІІІ місце - учениця 10 класу Товчига Дар'я і вчитель Уставицька Юлія!

ІІІ місце - учениця 11 класу Риженкова Єлизавета й вчитель Ляховець Наталя!

У ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка!

І місце - учень 5-А класу Сазоненко Станислав і вчитель Уставицька Юлія!

ІІІ місце - учениця 10 класу Філіпченко Ганна і вчитель Уставицька Юлія!

                                                      

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади!

Ученицю 8-а КЛАСУ класу Коломоєць  Євгенію й

вчителя англійської мови Мохналь Ларису Олександрівну

із зайнятим

ІІІ місцем

в олімпіаді з англійської мови!

                                                

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади!

Ученицю 10 класу Філіпченко Ганну й вчителя Поліщук Тетяну Миколаївну

із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з історії!

Ученицю 10 класу Товчигу Дар'ю й вчителя Уставицьку Юлію Вікторівну

із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді

з української мови і літератури!