Понеділок, 18.12.2017, 04:19
Вітаю Вас, Гость

8 грудня                                                                            

6 грудня                                                                            

5 грудня                                                                            

1 грудня                                                                            

30 листопада                                                                   

28 листопада                                                                   

27 листопада                                                                   

26 листопада                                                                   

25 листопада                                                                   

24 листопада                                                                            

23 листопада                                                                             

Новина про подію на ЛОТі

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Картинки по запросу вітаємо

Призерів ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів!

Учня 11 класу Величка Данила й вчителя Фастова Івана Володимировича із зайнятим ІІ місцем в олімпіаді з економіки! 

Ученицю 10 класу Духову Дар'ю і вчителя Чумак Л. С. із зайнятим ІІ місцем в міській олімпіаді з астрономії!

Ученицю 11 класу Зайкову Варвару і вчителя Чумак Л. С. із зайнятим ІІІ місцем в міській олімпіаді з астрономії!

Ученицю 9-А класу Філіпченко Ганну й вчителя Борисенко С. А. із зайнятим ІІІ місцем в міській олімпіаді з історії!

Учня 11 класу Величка Данила й вчителя Чумак Л. С. із зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики!

З технічної праці: ІІ місце  - Саліхов Данило, учень 10 класу і вчитель Коломоєць О. В.!

Обслуговуюча праця: ІІ місце  - Рогожкіна Валерія, 7-А кл, вчитель Кузнєцова С. С.! 

Обслуговуюча праця: ІІ місце  - Фоменко Ірина, 9-Б клас, вчитель Кузнєцова С. С.!

Обслуговуюча праця: ІІІ місце - Корягіна Оксана, 11 клас, вчитель Кузнєцова С. С.!

                                                                                                          

Картинки по запросу вітаємо

Єрмачкову Олександру, ученицю 3-Б класу і її вчителя Свистун Н. В. з ІІІ місцем в ІІ турі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика!

Призерів ІІ туру  мовно-літературного конкурсу дитячої творчості імені Тараса Шевченка:

 ІІ місце - Нєгодову Таісію, ученицю 7-А класу і вчителя  Слободенюк О. М.!

 ІІ місце  - Філіпченко Ганну, ученицю 9-А класу і вчителя Уставицьку Ю. В.!

 ІІІ місце  - Черних Анастасію, ученицю 11 класу і вчителя Уставицьку Ю. В.!

13 листопада                                                            

10 листопада                                                             

9 листопада                                                                

8 листопада                                                                  

5 листопада                                                                                                                     

3 листопада                                                                  

1 листопада                                                                     

     

30 жовтня                                                                          

27 жовтня                                                                          

26 жовтня                                                                          

24 жовтня                                                                          

23 жовтня                                                                          

20 жовтня                                                                          

19 жовтня                                                                          

18 жовтня                                                                          

16 жовтня                                                                                      

15 жовтня                                                                          

13 жовтня                                                                          

11 жовтня                                                                          

06 жовтня                                                                          

30 вересня                                                                          

27 вересня                                                                          
26 вересня                                                                          
21 вересня                                                                          
20 вересня                                                                          
ВІТАЄМО!
Переможців міського конкурсу «Природа і творчість» що пройшов в рамках Всеукраїнської програми «Наш пошук і праця – тобі, Батьківщино!»! 
Ученицю 2 класу Бутко Аліну з композицією «Домівка Троля» (вчитель Шкіря А.Г.)
ученицю 10 класу Бруєву Марію з композицією "Лісова мавка" (вчитель Кузнєцова С.С.)
 18 вересня                                                                          

ВІТАЄМО!

Переможця міського конкурсу «Чудовий світ орігамі»!

В номінації «Класичне оригамі» І місце здобула учениця 1-А класу Деркунська Світлана (вчитель Бондар Г.В.) 

За високу майстерність, оригінальність та творчий підхід журі відмітило роботу учениці 4-А класу Резнікової Анастасії (вчитель Шибкова О. І.)

 15 вересня                                                                          
 07 вересня                                                                          
 06 вересня