Понеділок, 27.05.2019, 08:31
Вітаю Вас, Гость

 

Увага!

10 квітня до школи на 2 урок. Розклад уроків: укр.м, праця, укр.літ, інформ.

Цього року у НВК буде працювати шкільний оздоровчий табір (110 дітей) у червні (14 днів). Запрошуємо до табору дітей пільгових категорій та талановитих ( переможці конкурсів, олімпіад, відмінники) безкоштовно. Звертаю увагу на одноразову можливість безкоштовного оздоровлення протягом календарного року. 

Щиро дякую родинам Пономаренко В.,Сосюри С., Рашиді Р., Старіковой О., Головні С. за активну участь у прикрашанні школи до ювілею, Пєхтєлєвій Ользі Іванівні за чудовий майстер-клас та смачне печиво на ярмарок, бабусі Сашка Сосюри, матусі Саші Старіковой , родинам Рашиді , Пономаренко , Головні  за смаколики на ярмарок!  

 

Цього року Гаранту-5 років, а школі - 50!

Святковий тиждень з 27 листопада по 1 грудня. Готуємося! Прошу вашої допомоги та допомоги батьків:

1)Фотоконкурс онлайн "Шкільна династія" - родинне фото  надіслати мені на пошту до 27.11   loramokhnal@gmail.com Альбом для голосування буде в групі НВК в Фейсбуці( фото надала лише родина Рашиді)

3)  27.11 - День веселих перерв .5-8 кл після 4-го уроку в акт.залу!

4) 28.11 - День караоке. Початок в акт.залі після 2-го уроку.Протягом дня буде тривати квест під час перерв.

5)29.11 - День спорту. О 12.00 - турнір з баскетболу між командами учнів,вчителів та випускників.О 15.00 - турнір з волейболу. Запрошуються батьки-випускники взяти участь!

6) 30.11 - День чудес.

а) Кожному учню слід придумати собі костюм за казкою "Аліса в країні див"

б) До школи на 8.50 у каб.208 - вас зустрінуть аніматори

б) О 10.10-10.40 відбудеться майстер -клас з виготовлення ялинки.

10.50 -11.20 - незвичайний урок

в) Об 11.35 відбудеться ярмарок солодощів у Дивокраї. Також розраховую на активну участь батьків ! У стилі казки прикрашаємо стіл,цінники.

г) О 12.30 - чаювання у Аліси ( щось треба залишити від ярмарку собі для солодкого столу або купити ). Принести чашку,чай,цукор.

7) 1.12- о 13.00 -"Гарант має талант!" концертна програма. Запрошуємо батьків,бабусь, дідусів на концерт! Уроки в цей день скорочені , в каб. 208

 

Наш колаж:

 

 

 

Прошу надати інформацію, хто з ваших батьків ,бабусь та дідусів навчався у школах № 11, 21, 28 м. Лисичанська

Фото Олеси Дорофеевой.

13 жовтня      Відкриття фотовиставки Віктора Гурняка у міському краєзнавчому музеї

Страхування - 30 грн

Щиро дякую родинам Крохмаля М.,Рашиді Р.,Сосюри С., Сиухіна В.,Кулика В. за шанобливе ставлення до класного керівника, батьків учнів 8-А  та своїх дітей. Нажаль, батьки інших учнів нашого класу не вважають відвідування зборів своїм батьківським обов'язком. Дуже прикро, але у нас немає батьківського комітету , ми не можемо приймати важливі рішення для оптимізації навчально-виховного процесу...

13 вересня ми відвідали Лисичанську міську бібліотеку.

Було цікаво дізнатися, як передавали інформацію до появи книжок.

А  коли подивилися фільм "Абетка", зробили висновок, що треба цінувати наше право на освіту та взагалі цінувати все,що маємо.

 

Коментар до фото : Як вам зовнішній вигляд? Раніше на фото виглядали краще

Щиро дякуємо Сисоєвій Оксані Іванівні за чудового їжачка, виготовленого власноруч на конкурс "Дитячі улюбленці"!

Вітаю з зайнятим ІІІ місцем у міському етапі конкурсу!!!

20 січня наша команда знавців англійської мови у складі Логвінова В., Сосюри С., Чебакова Д. приймала участь у конкурсі  кросвордів та зайняла ІІ місце серед 7 команд 7-9 класів. Молодці хлопці!!!

Шкільний благодійний ярмарок-конкурс "Благодійна Україна" відбувся! Щиро дякую родинам Даниловського К., Даниленко Н., Сосюри С., Рашиді Р., Сисоєвой С., Сєрих М., Логвінова В., бабусі Чебакова Д. за смачні  ласощі!. Вторгували 140 грн! Передали до шкільної скарбниці 

27 грудня - останній термін виставлення оцінок. Учні будуть ознайомлені з результатами І семестру. Оцінка за семестр підлягає коригуванню протягом 3 днів з моменту виставлення( до 30 грудня) . Якщо оцінка не влаштовує учня або батьків, батькам необхідно підійти до заступника директора Колб О.О. та написати заяву на перездачу. Буде складено комісію і визначено час перездачі.

Дякую Крохмаль М., Даниленко Н., Пономаренко В.,Савенко М.,Гнилицькому М. за допомогу у прибиранні класу! Цей день буде зараховано до літньої навчальної практики.

Дуже вдячна Сисоєвій Стасі й Рашиді Раміну за роботи на конкурс "Український сувенір" !

Роботи чудові!!! 

Щиро дякую Сосюрі М.В. і Сєрих Н.В. за прання класних жалюзі! Також вдячна родинам Архирєєва Ж.,Чебакова Д., Крохмаля М., Сосюри С.,Савенко М., Пономаренко В., Сєрих М., Сисоєвої С., Головні С., Логвінова В., Даниленко Н., Пєхтєлєвой В.,Ковальова І. за благодійні внески на відкоси! 

Щиро дякую Чебаковій Н.В. та Архирєєвій Н.Л. за чудові Святкові чобітки!!!

У разі відсутності учня у школі, прошу приносити записку від батьків або медичну довідку наступного дня без затримки. Нагадую, що за запискою батьків учень може бути відсутнім з поважної причини не більше двох днів. У разі відсутності у школі більше 2-х днів, необхідна довідка від лікаря.

Щиро дякуємо Чебаковій Наталії Вікторівні, батьківському комітету та всім батькам за можливість смачно та весело відсвяткувати

  День захисника України  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 На конку».

 

 

 

http://shkola28.at.uaУч уolimpiadi_konkursi/0-239
http://shkola28.at.ua/index/olimpiadi_k

 

До Дня благоустрою, Всесвітнього Дня Землі, до 25 річниці проголошення незалежності України  23 квітня в НВК "Гарант" відбувся флеш-моб "Моя вишнева Україна". Кожен клас посадив вишневе деревце. Всього їх - 25! Рівно стільки, скільки років виповнюється у 2016 році нашій сучасній , найкращій у світі  країні! Ми звичайно долучилися до акції, ми посадили 2 вишеньки! Щиро дякуємо родині Насті Даниленко за саджанці ! Сподіваюсь, ми ще скуштуємо вишеньок з наших дерев!

 

Вітаємо Ромашину Лєру з зайнятим І місцем у конкурсі "Барви рідної мови"
 
10 грудня - конкурс Новорічних прикрас! Прийняли  участь у конкурсі Ромашина Лєра, Сосюра Сашко, Сисоєва Стася та Чебаков Демид!
Щира подяка матусі Демида за участь у конкурсі, роботи чудові! "Україночка" Стасі та дві роботи Демида потрапили на міський конкурс!
 
У суботу, 28 листопада 8 учнів нашого класу здійснили 4-годинну подорож до нашого однокласника Кості. Костя тримається мужньо, терпляче приймає інєкціі антибіотика. Сподіваємось, все буде добре і Костя скоро буде з нами. Нас помітили мешканці району РТІ, оскільки наша компанія була дуже весела та галаслива!
 
 

 

Наша країна - Данія!

13 жовтня

Курочка Ряба у різних жанрах:

Дякуємо матусям Наталії Олександрівні й Наталії Володимирівні, батьківському комітету та батькам за солодощі та наш гарний настрій! 

Міжнародний інтерактивний природничий  конкурс "Колосок осінній-2015" запрошує до участі!

Відбудеться 27 листопада. Внесок -15 грн. Заявки приймаються до 14 жовтня.

Акція "Допоможи ветерану, людині похилого віку"

 Дякую Лєрі Ромашиній за участь в акції!

До 07 жовтня конкурс патріотичних малюнків "Слава героїням" . Прийняли участь Рашиді Рамін і Міра Брюзгіна. Молодці!!!

16 вересня відбудеться конкурс плакатів серед 5-11 класів "Здорово жити - здорово". Дуже приємно, що в нашому класі є дуже відповідальні дівчата - команда художниць, які жодного разу не підвели наш клас. У них завжди знаходиться на це і час,і фантазія,і вміння,а головне - бажання. Щиро вдячна їм за це! Хоч класного керівника тимчасово немає в школі, дівчата працюють над плакатом. Впевнена, що мені може позаздрити будь-який класний керівник! 

Дякую Яні Віталіївні за домальований плакат!

Щиро вам дякую, мої гарнюні! Окремо дякую нашому фотокореспонденту Сєрих Микиті, який надав мені ці фото(безкоштовно)))

УВАГА! КОНКУРС    "Єдність і толерантність"(жми)

Кришечки від пляшок продовжуємо збирати!

 

Фотоальбом "Путешествие в Восточной Галиции"

http://vk.com/public29837095?w=wall-29837095_582

Итоги учебного года и рейтинг успеваемости учащихся 5-А класса

Поздравляем наших отличников: Ромашину Валерию, Сосюру Александра и Чебакова Демида, которые достигли высокого уровня. Так держать!

Праздник Последнего звонка                                                                                                                                                                                              

21 мая - Всеукраинский День Вышиванки!

8 мая состоялся общешкольный флэш-моб

ко Дню памяти и примирения и

ко Дню  победы над нацизмом во Второй мировой войне

посмотреть видео

PS. От первого учителя:

 "Я горжусь вами, мои умные дети !!! Так держать !!!

30 апреля во НПК ГАРАНТ состоялся День ГРАЖДАНСКОЙ ЗАЩИТЫ. Начался стартовой линейкой, потом мы были участниками единого урока для 5-х классов "Терроризм - опасная болезнь человечества". Узнали о видах терроризма, получили практические советы, как себя вести в чрезвычайных ситуациях. Эти знания нам понадобились на следующем этапе - в познавательной подвижной игре "Калейдокоп умений, знаний, навыков". В это время отдельно работала наша художница Стася. Затем по сигналу "Внимание! Всем!" быстро евакуйювались на улицу. Очень надеюсь, что полученные знания нам не понадобятся, но мы должны это знать!

24 апреля                                                                                                                                                                                                      Сегодня мы посетили городской краеведческий музей. Экскурсия была посвящена годовщине Чернобыльской трагедии. Перед посещением музея немного отдохнули на площадке. Наконец-то весна !!!

 


Поздравление с праздником 8 марта от студии Мультилис и 5-А класса - текст и рисунки готовили наши ученики - Насникова Настя, Сысоева Стася и Лера Ромашина, тратя на это свое свободное время.

Большое спасибо - мультик замечательный!

ЖМИ ДЛЯ ПРОСМОТРА

 

              6 марта

Спасибо родительскому комитету и нашим родителям за праздничное настроение, подарки и вкусный сладкий стол!

Мультфильм о взрывоопасные находки. Правила поведения в случае обнаружения опасного предмета

Короткометражный сюжет о правилах эвакуации в учебных заведениях

Мультфильм о правилах поведения во время артиллерийского обстрела

 

Большое спасибо Сысоев Оксане Ивановне за замечательного рождественского Барсика! Это Ваша грамота!

 19 декабря

Сегодня мы праздновали День Святого Николая. Украсили нашу классную комнату, рассказывали о подарках, полученных от Николая, полакомились вкусным печеньем, которое передала нам мама Стаси Сисоевой, и дружески общались! Спасибо, Оксана Ивановна, печенье вкусненькое - вы мастерица! 

18 декабря - акция "Подарок другу". Поздравляем с Днем Святого Николая друзей - детей-временных переселенцев. Подарим тепло наших душ и приятные воспоминания! В нашем классе есть такой мальчик Костя, семья которого была вынуждена выехать зи Стаханова и поселиться большой семьей в нашем городе, сейчас снимают жилье.

Спасибо семье Сосюры за подарки !!!

24 декабря состоится патриотическое мероприятие "155 дней тишины в нашем городе", в рамках которого в школе запланировано единственный радиоуроков, ученический флешмоб, вручение рождественских сапожек, писем-благодарностей и собранных средств приглашенным на праздник солдатам. Выразим им нашу поддержку!

Очень красивую елку смастерила Мера Брюзгина, спасибо тебе!

Искренняя благодарность семье Пономаренко за сделанную собственноручно новогоднюю елку! Хорошенькая!

28 ноября НПК "Гарант" праздновал 2-летний юбилей.

 В этот день мы стали участниками Закрытие фестиваля украинской письменности и языка,  праздничной линейки с танцевальным флешмобом от каждой лиги, Фестиваля творчества "От семьи в Украине" (выставка творческих работ родителей, мастер-класс по изготовлению куклы - мотанки).

8.00 - 8.45 - закрытие Фестиваля украинской письменности и языка.

9.00 - 9.45 - классный час, посвященный годовщине "Гаранту"

10.00 - 10.45 - праздничная линейка, посвященная юбилею

11.00 - 11.45 - мастер-класс по изготовлению куклы - мотанки

Спасибо родителям учеников, которые приготовили для них материал для изготовления куклы-мотанки. Работали с хорошим настроением и удовольствием!

11.45 - 12.05 - вернисаж изделий учащихся 

 

Возвращайтесь живыми !!! Детский проект от студии "МультиЛИС", учеников 5-А и 3-Б класса

http://shkola28.at.ua/index/animacijna_studija_quot_multilis_quot/0-304

 

Поздравляем !!!!!! Ромашину Леру с занятым III место в городском конкурсе им.П.Яцика! Мы тобой гордимся!

15 ноября Ромашина Лера стала участница II тура знатоков украинского языка им.Петра Яцика. Мы уверены в ее победе !!!

14 ноября  состоялось Торжественное открытие Фестиваля украинской письменности и языка.

Наша команда знатоков украинского языка принимала участие в викторинах.