Понеділок, 22.10.2018, 19:15

На наступний 2018-2019 навчальний рік

заклад планує відкрити три 1 класи (один клас  - з інклюзивною формою навчання)

Відповідно до абзаців другого і третього частини 1 статті 13 Закону України «Про освіту» кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Це право ГАРАНТУЄТЬСЯ, але не виключає можливість для батьків обрати інший заклад освіти.

Зазначена гарантія реалізується через частину 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», згідно з якою «ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи».

Якщо батьки бажають віддати свою дитину в початкову школу, яка не закріплена за місцем проживання – вони можуть зробити це. Необхідно подати заяву на зарахування в обрану школу на вільні місця. Зарахування на вільні місця відбуватиметься за результатами жеребкування, основні положення якого передбачені главою 2 розділу ІІ Порядку.

Але в будь-якому разі за ними залишається право на місце у школі за місцем проживання, за умови подання до 31 травня відповідної заяви про зарахування до цієї школи.

_________________________________________

Кількість зарахованих дітей  мікрорайону КЗ "НВК "Гарант", що мають право на першочерговий  вступ:

1-А клас - 18 учнів

1-Б - 21 учнів

1-В   - 19 учнів

Кількість вільних місць в 1-х класах, на які можуть претендувати діти з інших територій обслуговування:

1-А клас - 7  місць

1-Б - 4  місця

1-В - 6 місць

_________________________________________

Списки дітей, що зараховані до 1 класів КЗ "НВК "Гарант", згідно наказу № 25 від 31.05.2018 року "Про зарахування учнів до 1-А, 1-Б, 1-В класу "КЗ "НВК "Гарант"

1-А клас