Четвер, 17.08.2017, 10:53
3 августа____________________________________________________

Ми тепер студенти!

1. Санталов Денис - Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького. Напрям: філологія.
2. Баглей Іван – Донецький національний технічний університет. Напрям: електромеханіка
3. Коверга Марк - Донецький національний технічний університет. Напрям: комп’ютерні науки
4. Лимарь Владислав - Донецький національний технічний університет. Напрям: комп’ютерні науки.
5. Трунов Віталій  - Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. Напрям: маркетинг.
6. Зуб Яна - Лисичанське державне медичне училище. Спеціальність: лікувальна справа.
7. Сочивкіна Анастасія - Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. Напрям: менеджмент.
8. Колб Микита - Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університет. Напрям: туризм.
9. Коваленко Роман - Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". Напрям: комп’ютерні науки
10. Михайловська Кристина - Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Напрям: документознавство та інформаційна діяльність.
11. Челомбицька Катерина - Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". Напрям: психологія
12. Лістратов Євгеній - Харківський національний економічний університет. Напрям: туризм.
13. Ціцюрський Сергій - Стахановське обласне медичне училище. Спеціальність: лабораторна діагностика.
14. Кравченко Діана - Національний авіаційний університет. Напрям: правознавство.
15. Крючко Ірина - Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Напрям: автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

16. Малахов Владислав - Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Напрям: правознавство

17. Максименко Дар'я - Національний університет державної податкової служби України. Напрям: фінанси і кредит.

18. Іваненко Олександр - Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум (РІПТ). Напрям: транспорт

19. Гуц Валерія - Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Напрям: фінанси і кредит

Наш последний звонок

СМОТРИМ ЗДЕСЬ