П`ятниця, 23.06.2017, 13:12

У нас ДІЄ дитяча   організація   "Школа Успіху",   яка   створена в 2006 році. Членами організації є учні 1-11 класів.

Заступник директора з навчально - виховної роботи, педагог-організатор, класні керівники  виступають у ролі наставників і консультантів,

надають методичну і практичну допомогу школярам, координують співпрацю.

Органи учнівського співуправління організовують:

·        культурно-масові заходи;

·        спортивні змагання ;

·        чергування в школі.

Учнівське співуправління організоване на загальношкільному та класному рівнях. Щорічно на учнівській Конференції обирається Кабінет Міністрів, а кожні два роки обирається Президент. До складу  Кабінету Міністрів входять учні 8-11 класів.  При Кабінеті  Міністрів  створюються міністерства за напрямками роботи:

"Міністерство з питань цікавих справ та організації дозвілля"

"Міністерство з питань соціального захисту членів дитячої організації"

"Міністерство з питань фізкультури та спорту"

"Міністерство з питань інформації та преси".

Працюють клуби:

"Школа лідера"

"Школа журналіста"

"Школа конфлікту"

Головне гасло учнівського співуправління: "Стань успішним! Допоможи стати успішним іншому!».

Шкільна дитяча організація «Школа Успіху» входить до  складу міської дитячої організації "Доля", має Конституцію, Прапор, Емблему, Девіз, Гімн. У Конституції "Школи успіху" прописані основні положення діяльності дитячої організації,відображені права, обов’язки членів дитячої організації та визначені напрямки роботи. До роботи дитячої організації залучені всі учні школи та представники педагогічного колективу.

Робота в органах учнівського співуправління сприяє розвитку лідерського потенціалу молоді, надає можливість набувати досвід громадської діяльності, сприяє формуванню активної соціальної позиції, свыдомого громадянина України.